דברי ברכה

אלי ובר

נשיא התאחדות בולאי ישראל

בשמי ובשם התאחדות בולאי ישראל הנני מברך את כל המשתתפים בתערוכה הווירטואלית של 2021. זוהי התערוכה הראשונה שלנו בזמן מגפת הקורונה. מובן כי התערוכות המסורתיות כפי שערכנו בעבר הינו טובות ומועילות יותר לבולאות ולבולאים, אולם "באין ציפור שיר גם עורב ישיר". 

 

התערוכה משקפת את ההישגים הבולאיים של המציגים המשתתפים. אני מברך במיוחד את המציגים בפעם הראשונה ומאחל להם להמשיך ולהציג את אוספיהם בתערוכות לאומיות ואף בינלאומיות, אם הישגיהם יאפשרו זאת. 

 

תערוכה זו היא נדבך נוסף לחדשנות בהצגה ובאיסוף הבולים, פריטי הדואר ואף גלויות, שהם אגף חדש שנוסף לתערוכות הבולים לפני כ-3 שנים. אנו גאים שבתערוכה זו משתתפות מספר תצוגות בענף חדש זה.

 

אני מודה לכל המתנדבים ולכל אלה שתרמו למען הצלחת התערוכה הווירטואלית. אני מודה גם לשירות הבולאי של דואר ישראל ולמנהל הדואר, אשר תמכו בנו לאורך כל הדרך ואפשרו את קיום תערוכה חשובה זו.

 

הנני מאחל לכולם הצלחה והנאה רבה בתערוכה החדשנית של 2021.

 

אלי ובר

נשיא התאחדות בולאי ישראל

אלחנן שפירא

מנהל השירות הבולאי

אספנים יקרים שלום,

 

מגיפת הקורונה העולמית העמידה את העולם כולו ואותנו בשנה החולפת  באתגרים שלא ידענו כמותם. כולנו נדרשנו לחשב מסלול מחדש ולבצע התאמות למצב החדש. מסורת יום הבולאות השנתי נקטעה לאחר שנים מרובות עקב המגבלות. כל עולם הבולאות עבר לערוץ הווירטואלי ואני שמח על היוזמה של התאחדות הבולאים לקיים תערוכת בולים לאומית וירטואלית ראשונה מסוגה שבאה לתת את הבמה לאספנים ולאוספים שלהם.

 

כמו בכל שנה גם השנה למרות הקשיים הקפדנו בשירות הבולאי להנפיק את ההופעות בזמן. תכננו עבורכם הנפקות מגוונות ומעניינות במיוחד, שנבחרו לאחר תחקיר מעמיק במגוון נושאים: טבע, אומנות, חגים, תרבות וחגיגות לציון אירועים ונקודות ציון חשובות בתולדות מדינתנו.

 

למרות המגבלות הבולאות העולמית פורחת, ועברה לעבודה בערוצים הדיגיטליים השונים.

 

מבקש לאחל לכם שנה נוספת של איסוף בולים מהנה, בריאות מרובה לכם ולבני משפחותיכם. כולי תקווה שנפגש בשנה הבאה פיזית, כפי שעשינו בכל השנים שלפני המגיפה.

 

בברכה,

אלחנן שפירא

מנהל השירות הבולאי